תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

אודות קבוצת ש.אל

              

                                         

קבוצת ש.אל הכוללת את החברות :  ש.אל ציוד טכני בע"מ,  ש.אל צפון בע"מ,   המשווק סחר והנדסה בע"מ,   ש.אל אילת 2009 בע"מ,   ואביעם אינסטלציה ובניין מקבוצת ש.אל בע"מ הפכה מאז הקמתה בשנת 1974 לחברה המובילה בישראל בשיווק ציוד ומוצרים לענפי הבנייה והתשתיות.

 

הקבוצה מספקת, תחת קורת גג אחת, מגוון רב של מוצרים, ביניהם מוצרי אינסטלציה מגוונים, מערכות ביוב וניקוז, מגופים ושסתומים, משאבות, מערכות אנרגיה, ציוד הסקה, ציוד לכיבוי אש וציוד לבריכות שחייה. עיקר גאוותה של הקבוצה היא ביכולתה לספק ללקוחותיה פתרונות מושלמים בתחומים אלו תוך עבודה משותפת עם ספקים ויצרנים מהמובילים בתחומם בעולם והעסקת אנשי מקצוע מהשורה הראשונה המעניקים תמיכה טכנית מלאה. לחברות ש.אל ציוד טכני בע"מ וש.אל צפון בע"מ הסמכה לתקן ISO-9001:2015 .

 

קבוצת ש.אל המעסיקה כ- 290 עובדים, עוסקת בעיקר בייצוג יצרנים מחו"ל ומכירת סלי מוצרים שלמים בתחומי פעילותה המגוונים בנוסף בכל הקשור להקמת תחנות שאיבה גדולות לביוב לשפכים ולטיפול במים. מהנדסי ש.אל אחראים מעבר לאספקת מלוא הציוד הדרוש לפרויקט גם להרכבת המשאבות והפעלתן בשיטת ה- TURN KEYPROJECT .

 

הקבוצה משווקת בישראל כ-50 יצרניות מאירופה מארה"ב ומהמזרח הרחוק ובמקביל משווקת מוצרים מתוצרת מקומית בכללם מוצרים של החברות הבאות: חוליות פקר פלדה מודגל מתכת, גולן מוצרי פלסטיק, חופית קיבוץ כינרת, (מצרפלס)SP , פלסים, ארד דליה, א.ר.י, רפאל מגופים, צינומטל, פלגל, וולפמן מוצרי בטון, רדימקס , אשד אגרא, סלע ועוד. 

 

עם לקוחותיה של קבוצת ש.אל נמנים קבלני אינסטלציה, קבלני תשתיות, קבלני מיזוג אוויר, קבלני כיבוי אש, עיריות, מועצות מקומיות, משרד הביטחון ומשרדי ממשלה נוספים, חברת מקורות וסוחרים שונים של מוצריה. לקבוצה בתי מלאכה וצוות שירות שדה המונה

 

כ15 עובדים המספקים שירות אחזקה ותמיכה ללקוחותיה ביחס למגוון המוצרים הנמכרים על ידה הקבוצה נמצאת בקשר אישי ושוטף עם רוב המהנדסים והמתכננים המובילים בתחום ועורכת מדי שנה מספר סמינרים בחו"ל על מנת לדאוג לעדכונם של ספקי השירות והתכנון בארץ בדבר מגוון המוצרים החדשים והפתרונות הקיימים בתחום מחסניה של הקבוצה משתרעים עלפני שטח של כ-75 אלף מ"ר המחסן המרכזי של הקבוצה ממוקם באשדוד במקביל מפעילה הקבוצה סניפים נוספים המאוגדים כחברות נפרדות הנמצאות בשליטתה של קבוצת ש.אל -  ש.אל צפון ,   המשווק סחר והנדסה, ש.אל אילת, ש.אל טכנולוגיות ואביעם אינסטלציה ובניין (מקבוצת ש.אל) בע"מ.

 

על החברות בקבוצה

 

ש.אל צפון בע"מ -

הוקמה במרץ 1994 , ומשמשת כסניף הצפוני של הקבוצה

החברה מספקת את מוצרי קבוצת ש.אל ללקוחות באזור הצפון בחברה מועסקים כ- 40 איש הפועלים ממשרדים ומחסנים הממוקמים בחיפה

כתובת ש.אל צפון רח' ההסתדרות 159 , מפרץ חיפה ת.ד 10669 , קריית אתא

טל: 8727280 - 04 , פקס 8727999 - 04 , כתובת מייל .office@salnorth.co.il

 

המשווק סחר והנדסה בע"מ –

 

בתחילת שנת 2006 רכשה חברת ש.אל ציוד טכני בע"מ את חברת המשווק. עיסוקה העיקרי הוא בתחום האינסטלציה וכיבוי האש.

כתובת: משווק סחר רח' ההגנה12 , א.ת חדש ראשל"צ

 

טל 9616634 - 03 , פקס 9412247 - 03 , כתובת מייל .lior@hameshvek.co.il

 


ש.אל אילת 2009 בע"מ – הוקמה באוגוסט 2009 ומשמשת כסניף שמשרת את העיר אילת והערבה החברה משווקת את מוצרי קבוצת ש.אל ובנוסף מתמחה באספקה טכנית לענף החקלאות החברה מספקת את מירב הציוד להולכת מים וביוב לעיר אילת

כתובת ש.אל אילת הבורסקאי 20 , א.ת אילת טל 6334949 - 08 , פקס 6379644 - 08 , כתובת מייל .yuval_s@barak.net.il

 


אביעם אינסטלציה מקוצת ש.אל בע"מ 

קבוצת ש.אל היא מהחברות הגדולות והמובילות בישראל בענף הבנייה והתשתיות. עם זאת, הקבוצה שומרת על צביון משפחתי, על קשרים אישיים עם לקוחותיה ועל רמת שירות מהגבוהות בענף. החברה מספקת את מיטב המוצרים הקיימים בעולם בתחומי עיסוקה השונים, תוך שימת דגש על איכות ושמירה על מחירי שוק תחרותיים. המוצרים המיובאים עוברים תהליך בדיקה על ידי מכון התקנים הישראלי. הקבוצה מעמידה לרשות לקוחותיה, עבור הציוד המסופק על ידה, שירותי ליווי ותמיכה טכנית ומספקת אחריות לכל מוצריה על פי המקובל בענף.

 

תחומי פעילותה העיקריים של הקבוצה

 

מערכות כיבוי אש – הקבוצה מתמחה באספקת מערכות לכיבוי אש העומדות בתקנים UL ו- FM , ובכלל זה משאבות, ספרינקלרים, לוחות פיקוד, מגופים ואביזרים שונים. הקבוצה משווקת את החברות המובילות בעולם בתחום כיבוי האש: בתחום המתזים הקבוצה משווקת את מוצרי חברת StarSprinkler השייכת לקונצרן TYCO ארה"ב, וכן את מוצרי החברות GRINELL ו- ReliableAuto Sprinkler - יצרנית המתזים הגדולה בעולם במקביל משווקת הקבוצה את החברות הבאות יצרנית המגופים Nibco , יצרנית המגופים FIVALCO, System Sensor - יצרנית מוצרים לכיבוי אש ויצרנית המתלים לצנרתERICO . בשנת 2006 הפכה ש.אל למפיצה הבלעדית של אביזרי QUIKCOUP מתוצרת חברת מודגל - מחברים מהירים לחיבור צנרת לכיבוי אש כמו כן הקבוצה מוכרת מוצרי כיבוי אש נוספים תחת שם המותג QUIKCOUP כגון: גלגלונים, ברזי כיבוי אש, זרנוקי בד, טפלון וכו'.

מהנדסי הקבוצה, בעלי הרקע והידע הטכני הנרחב בתחום כיבוי האש, מספקים ללקוחותיה ליווי טכני וייעוץ הנדסי בכל פרויקט.

 

מגוון מוצרי אינסטלציה - קבוצת ש.אל משווקת מגוון רחב של רכיבי צנרת ואביזרים מברזל ומפלסטיק הקבוצה הינה המובילה בישראל בתחום הצנרת והאביזרים העשויים פוליאתילן בצפיפות גבוהה ( HDPE ), לשפכים חמים וקרים ולניקוז מי גשם, החברה משווקת את חברת WAVIN שהינה מהחברות המובילות באירופה לצנרת ואביזרים מפלסטיק לתחום הולכת מים, ביוב וגז. חברת WAVIN הינה המותג המוביל והגדול בארץ בתחום זה. חברת חוליות משווקת פולירול, מוצרי צנרת פנים-ביתית למים חמים וקרים העשויים מ- .(PolypropyleneRandom) PPR מערכת זו, שהוחדרה לארץ על ידי חברת פולירול לראשונה לפני כעשר שנים, נחשבת לייחודית בתחומה בזכות חיבור האביזרים והצנרת בריתוך "שקע תקע" ומעניקה יתרון טכני מובהק על פני המערכות המתחרות.

נוסף על צנרת הפלסטיק, מספקת הקבוצה גם אביזרים העשויים מפליז, מנחושת ומפלדה, לשימוש במערכות מים וביוב. יתר על כן, הקבוצה מספקת שירותי תכנון מפורטים לקבלנים ולמהנדסים המייעצים על פי תקני ISO , ומפעילה שירות שדה מקצועי ואמין, המעניק פתרונות ללקוחותיה ובודק את טיב עבודת הקבלנים בשטח.

 

הקבוצה מקיימת קורסי הדרכה והסמכה ללקוחותיה על מנת להעלות את רמתם הטכנית והמקצועית של הקבלנים. בין לקוחותיה הוותיקים של הקבוצה בתחום האינסטלציה והתשתיות ניתן להצביע על חברת מקורות, חירות ואלקטרה להן מספקת הקבוצה אביזרי אינסטלציה בהצלחה מרובה זה שנים רבות.

מגופים – הקבוצה מספקת ללקוחותיה מגוון מגופים לשימושים שונים בתחומי פעילות רבים כגון מגופי טריז מגופי סכין מגופים כדוריים ומגופי פרפר בעיקר לשימושי דלק קיטור שמן ואוויר לתחומי המים הביוב והתעשייה בכלל התעשייה הכימית תעשיית התרופות ותעשיית המזון בפרט.

 

משאבות – החברה משווקת משאבות מסוגים שונים להולכת נוזלים כגון משאבות אופקיות אנכיות וצנטריפוגליות משאבות רב-דרגתיות להגברת לחץ משאבות טבולות משאבות סחרור למים חמים ומשאבות למיזוג אוויר בתחום המשאבות האופקיות האנכיות והצנטריפוגליות משמשת קבוצת ש.אל כמשווקת של חברת DAB , מהחברות המובילות באירופה בתחום זה והשייכת לקונצרן GRUNDFOS . הקבוצה משווקת בישראל גם את חברת DP ההולנדית, יצרנית משאבות רב-דרגתיות המשמשות להגברת לחץ בבניינים בנוסף משווקת הקבוצה משאבות חלזוניות של חברתMONO האנגלית, הנחשבת לחברה המובילה בעולם בתחום ולמותג ידוע ומוכר. משאבות אלה משמשות לשאיבת נוזלים ומוצקים לתחומי התעשייה, השפכים והטיפול במים, ומיועדות לשאיבת חומרים אגרסיביים ביותר. משאבות אלה הן ליבת התחנות לטיפול בשפכים, אותן בונה הקבוצה, החל מבחירה והתאמה של הציוד ועד להתקנתו והפעלתו, בשיטת Turn Key Project . במקביל, משווקת הקבוצה גם מגרסות של חברה זו, המיועדות לגריסה של ביוב גולמי וחומרים מוצקים לפני הסנקתם למערכת הביוב הראשית. עוד מייצגת קבוצת ש.אל את חברת FIPS מאיטליה יצרנית משאבות טבולות ומערבלים לביוב.

 

קבוצת ש.אל משווקת את חברת JABSCO מאנגליה מקבוצת Xyln , המתמחה במשאבות לתעשיית המזון ומשאבות לתחום הימי וכן את מותגי החברות הבאות: ,ROBOT SALVATORE VARISCO ,SPERONI.MARCH

מוצרים משלימים לתחום המשאבות – נוסף על משאבות משווקת הקבוצה סל מוצרים שלם לתחום הימי בעיקר מתוצרת RULE  ו - ITT-JABSCO הידועות בתחום הימי. בסל נכללים בתי שימוש לספינות, משאבות לשאיבת מים, מצפנים, חומרי ניקוי לכלי השיט, זרקורים וכדומה. בתחום זה מספקת החברה מוצרים למספנות ישראל ולחיל הים, וכן לבעלי יאכטות ולחנויות לממכר ציוד ימי. בתחילת 2009 הפכה חב' ש.אל להיות המשווקת של חב' KSB גרמניה. חברת KSB מתמחה בייצור משאבות ומגופים לתחום התעשייה, מיזוג אוויר, התפלה, כימיקלים, מים וביוב. החברה נחשבת כגדולה ואיכותית ביותר בעולם בתחומים אלו.

 

ציוד הסקה - בתחום זה משווקת קבוצת ש.אל את מוצריהן של חברת WOLF הגרמנית וחברת ZH הצרפתית, חברות גדולות ומוכרות בתחום דודי יציקת ברזל לחימום מים ולהסקה בבניינים, במוסדות ובמתקני תעשייה. בתחום המבערים משווקת החברה את חברת BALTUR האיטלקיות. כמו כן, משווקת החברה את יצרנית הרדיאטורים מיציקת אלומיניום GLOBAL ומשאבות חום. גם בתחום זה מספקת חברת ש.אל פתרונות טכניים הנדסיים ושירותי תכנון.

 

ציוד לבריכות שחיה - בתחום בריכות השחייה משווקת קבוצת ש.אל את המותגים המובילים בתחומם בעולם כגון BOMBA ELIAS,HAYWARD, JACUZZI, CERTIKIN וחברות אחרות המציעות משאבות, משאבות חום, מסננים, מתקני ניקוי, מכשירי חיטוי על בסיס מלח,

סולמות, צנרת ואביזרים עשויים PVC ופריטי ציוד נוספים הדרושים לבנייה ולתחזוקה של בריכות שחייה. בנוסף, משווקת החברה נורות LED , נורות ייחודיות בתחומם ויתרונן בחיסכון באנרגיה וצריכת חשמל ובמראה הדקורטיבי המיוחד.

חיפוש מוצרים

עבור לתוכן העמוד